Poznaj naszą firmę

Wieloletniego lidera w branży stolarki aluminowej

Drzwi automatyczne

Automatyczne drzwi przesuwne od 5.990,- netto z transportem , montażem i 4 letnią gwarancją.

Fasady aluminiowe

Rozwiązanie na lata to fasada aluminiowa firmy Wujek, która odmieni budynek w jeszcze bardziej efektywny.

Stolarka aluminiowa

Nowoczesna i innowacyjna stolarka aluminiowa która jakością zdominowała rynek Europejski.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ


Firma WUJEK S.C. powstała w 1984 roku. Stolarka aluminiowa od samego początku jest przedmiotem jej działalności. Pierwsze drzwi automatyczne uruchomiono wiosną 1993 roku. Jako wieloleti lider stawiamy na wygląd, trwałość, zaawansowanie technologiczne oraz jakość i cenę. Wszystkie produkty wykonane są z własnych podzespołów i materiałów. W celu maksymalnego wyciszenia całej konstrukcji podczas ruchu stosujemy najnowsze kompozyty tak, aby bieżnie dla kółek wózków były nie słyszalne dla klienta. Jesteśmy w całości kapitałem Polskim, a nasza firma była wielokrotnie nagradzana za jakość wykonywanych produktów.

Sterownik jest całkowicie polską konstrukcją i posiada polskie oprogramowanie. Od początku istnienia firmy staramy się ciągłe doskonalić budowę naszych drzwi i jednocześnie nie mnożyć niepotrzebnych kosztów. Gościliśmy wielokrotnie na targach budowlanych w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Możemy się poszczycić bardzo dobrymi opiniami naszych klientów. Rzetelnie wykonujemy swoją pracę, nasze wyroby są najwyższej jakości, dzięki czemu nasze drzwi znajdują się w wielu miastach na terenie całej Polski, a także na Słowacji, w Belgii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Szwecji, Serbii, Norwegii i innych cześciach świata.

Nasza firma otrzymała WYRÓŻNIENIA na Targach TARGBUD 2001 w Katowicach oraz ZŁOTĄ SYRENKĘ w Warszawie - Jesień 2001r.
Posiadamy Aprobatę ITB AT-15-8336/2010

ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU!


Produkty firmy WUJEK są cenione na całym świecie za swoją jakość wykonania i czas pracy, a pracownicy za ogromny wkład w zadowolenie klienta.

Dobra marka, dobry wybór

Firma WUJEK produkuje konstrukcje w jednym z najlepszych, znanych i wysoko ocenianych w EUROPIE systemach ALUPROF z których zbudować można wiele rodzajów okien i drzwi w zależności od potrzeb klienta. Nasze produkty znajdą zastosowanie w miejscach gdzie potrzebna jest odporność na włamania czy też dymoszczelność. Systemy fasadowe WUJEK pozwalają na wykorzystywanie ich jako budowę budynków takich jak: biurowce, urzędy, szkoły, hale sportowe, salony samochodowe itp. Każdy projekt zależy od potrzeb klienta, a nasza firma przykłada ogromną staranność do wymaganej konstrukcji. Automatyka do drzwi przesuwnych WUJEK umożliwiaja wykorzystanie ich w miejscach, gdzie zwykłe konstrukcję nie mogą pracować. Wykonane z ultramocnych i cichych podzespołów nie jednokrotnie ułatwiły działalność klienta.

PROJEKTUJEMY ELASTYCZNIE


Dostosujemy każdy projekt systemu drzwi przesuwnych i automatyki oraz systemu fasadowego do wymagań klienta. Zadbaj o oszczędność.

TECHNOLOGIA


Sterownik

Innowacyjność

Nasi technicy pracują nad udoskonalaniem produktów, tak aby wprowadzać na bieżąco unowocześnienia.


Gwarancja

Jedyni na rynku udzielamy 4 lata gwarancji i zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Montażyści

Montaż

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż z transportem na terenie Unii Europejskiej.

RAL

Kolorystyka

Stolarkę aluminiową pokrywamy lakierem proszkowym o kolorze zgodnym z paletą RAL. Dobierzemy kolor pod klienta.

Współpraca

Jeżeli potrzebujesz najwyższej jakości produktu i gwarancji wykonania oferujemy współpracę z firmą WUJEK. Skontaktuj się z nami i zacznij czerpać korzyści.

Kontakt

CENNIK


Jako JEDYNY w Pełni polski producent zapewniamy najniższe ceny za najwyższą jakość. Automatyczne drzwi przesuwne jednoskrzydłowe od 5.990,- netto, a dwuskrzydłowe od 8.500,- netto z transportem , montażem i 4 letnią gwarancją.

Wszelkie informacje na temat precyzyjnego określenia cen, prosimy kierować pod adresem email lub telefonicznie. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie spełniające oczekiwanie klienta.

PRACUJ Z NAMI


Chcesz pracować w najlepszym zespole? W firmie która cały czas się rozwija? Dołącz do nas!

OPINIE


Fundacja Rozwoju Medycyny Sportowej

rok 2014

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego

rok 2014

BRICOMARCHE

rok 2014

DESIGN IN POLAND


ul. Wolności 291, 42-506 Będzin-Grodziec, Poland

+32 267-36-29

|

KONTAKT Z NAMI JEST PROSTY


Informacje kontaktowe

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszmi ofertami. Warto korzystać z promocji.

Masz pytania?

W razie jakichkolwiek pytań, problemów lub ofert współpracy prosimy kontaktować się drogą elektroniczną lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów.